Concept jaarrekening 2025
Uitstel is verleend door de belastingdienst voor de publicatieplicht 2025.
Uiterlijk 30 november 2026 worden de vereiste gegevens alsnog gepubliceerd.
Concept jaarrekening 2024
Jaarrekening Diaconie 24 (concept)
en
Verkort overzicht jaarrekening
Concept jaarrekening 2024
Jaarrekening Diaconie 24 (concept)
en
Verkort overzicht jaarrekening
Concept jaarrekening 2024
Jaarrekening Diaconie 24 (concept)
en
Verkort overzicht jaarrekening
Geroepen tot barmhartigheid en gerechtigheid
- te delen wat haar aan gaven is geschonken
- te helpen waar geen helper is en
- te getuigen van de gerechtigheid van God waar onrecht plaatsvindt.
Uw gift deze maand
De plannen van de diaconie
Download het beleidsplan 2023-2026
Jeugddorp De Glind
Collecte 2 augustus
Het dorp De Glind is een veilige haven voor kwetsbare, uithuisgeplaatste kinderen. Kinderen kunnen in deze hechte dorpsgemeenschap herstellen van hun trauma’s, weer gewoon kind zijn en jongeren kunnen er werken aan hun toekomst. Ruim 120 kinderen en jongeren worden opgevangen in 28 gezinshuizen die verspreid staan over het verder gewone dorp.Lees meer over de opties om te doneren.
Zending Ghana
Collecte 9 augustus
In Ghana is 20 procent van de jongeren werkloos. Gebrek aan werk en inkomsten kan een voedingsbodem zijn voor haatdragende denkbeelden, die groepen tegen elkaar opzet. Kerken in Noord-Ghana laten christelijke en islamitische jongeren samen hun problemen aanpakken. Met steun vanuit Nederland kunnen ieder jaar 60 jongeren een vaktraining volgen. In steeds tien nieuwe dorpen leren 450 christenen en moslims samen zeep maken en samenwerken in vredesgroepen om conflicten te voorkomen en hun dorp te ontwikkelen.Lees meer over de opties om te doneren.
Noodhulp Oekraine
Collecte 16 augustus
De oorlog in Oekraïne heeft het leven van veel inwoners op zijn kop gezet. Huizen zijn verwoest, infrastructuur is ontwricht en veel mensen kampen met angst en verdriet. Samen met lokale kerken en partnerorganisaties biedt Kerk in Actie hulp. Kwetsbare families kunnen terecht bij regionale hulpcentra. Er zijn daar speelplekken voor kinderen, zodat ze hun zorgen even kunnen vergeten, en er is traumahulp. Om het gezinsinkomen aan te kunnen vullen, krijgen vrouwen steun bij het starten van een eigen bedrijfje.Lees meer over de opties om te doneren.
Noodhulp Colombia
Collecte 23 augustus
Vandaag is de collecte bestemd voor noodhulp aan Colombia. Een zware aardbeving heeft grote schade aangericht. Huizen zijn ingestort, infrastructuur is beschadigd en duizenden mensen hebben dringend hulp nodig. Voor veel mensen is van het ene op het andere moment een veilige plek weggevallen. Er is behoefte aan voedsel, schoon drinkwater en andere noodzakelijke hulp. Juist in de eerste periode na een ramp is snelle hulp van levensbelang. Kerk in Actie komt samen met lokale partners direct in actie en biedt noodhulp aan de zwaarst getroffen mensen. Met jouw steun kunnen we mensen helpen om deze moeilijke periode door te komen en weer perspectief te krijgen.
Lees meer over de opties om te doneren.
Huis van Renkum
Collecte 30 augustus
Het Huis van Renkum is een instelling van en voor inwoners van Renkum en is in 2015 gestart vanuit het besef dat de klassieke verzorgingsstaat plaats maakt voor een participatiesamenleving. Een samenleving waarin samenredzaamheid de sleutel vormt voor alledaagse hulp dichtbij en waar naar elkaar wordt omgekeken.Lees meer over de opties om te doneren.
Concept jaarrekening 2024
Jaarrekening Diaconie 24 (concept)
en
Verkort overzicht jaarrekening